Polish Czech English French German

Szukaj

Aktualności - Sport

Sport w mieście

8 kwietnia br. w Centrum Kultury w Jedlinie – Zdroju odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Leszka Orpla z przedstawicielami stowarzyszeń sportowych, dyrektorami szkół, nauczycielami wychowania fizycznego oraz radnymi Rady Miasta. Celem spotkania było poznanie najważniejszych zadań realizowanych w roku bieżącym w różnych dyscyplinach sportu, poznanie dotychczasowych oraz wypracowanie nowych form współpracy samorządu z lokalnymi organizacjami pozarządowymi.

 

 

 

Czytaj więcej...

Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój

W słoneczną niedzielę 25 maja 2014 r. w Jedlinie – Zdroju, górscy biegacze odwiedzili nasze uzdrowisko aby wystartować w Półmaratonie Górskim Jedlina-Zdrój. Na linii startu stanęło blisko 500 osób. Najszybciej do mety 23km trasy dobiegł Piotr Hercog – Salomon Suunto Team z Pasterki z czasem 1:31:41 a wśród kobiet zwyciężyła Danuta Piskorowska – KB Sobótka z Wrocławia 1:47:50.

 

 

Czytaj więcej...

IV Zimowe Grand Prix Petanque

Kolejna runda Zimowych Turniejów Grand Prix za nami. Turniej wygrała drużyna, która po raz pierwszy zawitała pod jedliński namiot, był to zespół Kasi Błasiak wraz z Martą Wojtkowską i Piotrem Błasiakiem, wygrywając wszystkie pojedynki. W finale pokonali jedlińską ekipę Kazika Jacaka z Wojtkiem Krzykałą i Staszkiem Piwko. Tak jak w każdym turnieju to i w tym nie brakowało niespodziewanych wyników, do których należy zaliczyć dopiero dziewiąte miejsce zwycięzców ostatniego Grand Prix drużyny Kamila Orpla z Sergiuszem Gądkiem i Patrykiem Witkowskim.

 

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje