Program Rewitalizacji Miasta Jedlina-Zdrój

Program Rewitalizacji Miasta Jedlina-Zdrój przyjęty przez Radę Miasta uzyskał pozytywną ocenę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego dzięki temu gmina, ale też Wspólnoty będą mogły składać wnioski związane z rewitalizacją, termomodernizacją oraz uzyskiwać wsparcie w różnych programach.

W związku z tym, w dniu 2 sierpnia br. w Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta z przedstawicielami Wspólnot Mieszkaniowych z obszaru, w którym miasto będzie przeprowadzało rewitalizację przestrzeni publicznej i tzw. „podwórek”.

Zaprezentowano koncepcję zagospodarowania tego terenu oraz przedstawiono zasady udziału Wspólnot w trwającym naborze wniosków w konkursie dotyczącym rewitalizacji budynków wielorodzinnych.

Zachęcamy Wspólnoty objęte Programem Rewitalizacji do korzystania z możliwości pozyskiwania środków w ramach różnych programów.

Red. UM Jedlina-Zdrój