Nowa kadencja Dyrektora Miejskiej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju

Burmistrz Miasta Jedlina-Zdrój w dniu dzisiejszym uroczyście wręczył Zarządzenie nr 45/2013, na podstawie którego przedłużył powierzenie stanowiska Dyrektora Miejskiej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka  w Jedlinie-Zdroju obecnemu dyrektorowi Pani Katarzynie Lepis.

Organ prowadzący po dokonaniu oceny pracy Dyrektora Miejskiej Szkoły Podstawowej oraz po uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Pedagogicznej Szkoły, a także po otrzymaniu akceptacji Dolnośląskiego Kuratora Oświaty podjął decyzję o przedłużeniu powierzenia stanowiska dotychczasowemu Dyrektorowi na okres pięciu lat tj. do 31 sierpnia 2018r.

Pani Katarzyna Lepis pełniąc funkcję Dyrektora Szkoły od 2008 roku, dała się poznać jako sprawny menadżer kierujący placówką oświatową, zaangażowany w podejmowanie działań związanych z rozwojem edukacji i wspieraniem uczniów. Przez grono pedagogiczne postrzegana jest jako osoba dbająca o  indywidualny rozwój nauczycieli i motywująca ich do pracy.

Red. I.K.Darmetko

Fot. Urząd Miasta Jedlina-Zdrój