Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Na najładniej ukwiecone okno lub balkon”.

Przypominamy, że wkonkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Miasta Jedlina-Zdrój, a warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia i złożenie jej w Urzędzie Miasta lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wzór karty zgłoszenia oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.jedlinazdroj.eu  oraz w  siedzibie Urzędu  Miasta. Do udziału w konkursie można zgłaszać okna i balkony usytuowane lub widoczne z drogi. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 14 sierpnia.

Zapraszamy do udziału. Dla Zwycięzców Konkursu przewidziane zostały nagrody.

Regulamin konkursu do pobrania

Karta zgłoszenia do pobrania