Brązowa Medalistka Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Urzędzie Miasta

Monika Bernaś – mieszkanka Jedliny-Zdrój otrzymała z rąk Burmistrza Miasta i Przewodniczącej Rady Miasta gratulacje oraz drobny upominek za zajęcie III miejsca w kategorii biegi narciarskie na dystansie 50 m podczas Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w dniach  14 - 25 marca 2017r. w Austrii.

Monika, reprezentowała 62-osobową polską ekipę w tym jako jedna z dwóch Dolnoślązaczek. Podczas zimowych zmagań wśród zawodników z całego świata polska reprezentacja wróciła z 39 medalami, przywożąc 10 złotych, 15 srebrnych i 14 brązowych.

Naszej Olimpijce gratulujemy brązowego medalu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych oraz pomyślności  w życiu osobistym.

Red. i fot. UM Jedlina-Zdrój